HomeDėl dalyvavimo tarptautiniuose startuose.

Dėl dalyvavimo tarptautiniuose startuose.

Dėl dalyvavo tarptautiniuose startuose

Tarptautinė triatlono sąjunga  (ITU) ir Europos triatlono sąjunga (ETU), kiekvienais metais vykdo pasaulio ir Europos čempionatus: sprinto, standarto ir ilgų nuotolių distancijų. Kartu su jaunimo (Junior) ir elito (Elite) startais vykdomi čempionatai amžiaus grupių (toliau AG) sportininkams: 16 – 19 m. (sprintui), 18 – 19 m. (standartinei distancijai), 20 – 24 m. ir toliau kas 5 metus (pvz. 30 – 34 m.). Šių amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai skelbiami pasaulio ir Europos AG nugalėtojais ir prizininkais, apdovanojami pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojų ir prizininkų medaliais.

Norint dalyvauti varžybose reikia atlikti šiuos veiksmus:

– įsigyti Lietuvos triatlono federacijos sportininko licenciją (https://www.triatlonas.lt/dokumentai/ltf-licenciju-isigijimo-tvarka/ )

– likus iki starto ne mažiau kaip 60 dienų, atsiųsti Lietuvos triatlono federacijai prašymą dėl dalyvavimo konkrečiose varžybose, nurodant savo gimimo datą ir norimą startuoti grupę.

–  įsigyti Lietuvos nacionalinės triatlono rinktinės  varžybų aprangą su sportininko (-ės) pavarde, (galima po įtraukimo į startuojančių sąrašą  “START LIST”) 

– sumokėti LTF organizatorių starto mokestį (kurį LTF perves organizatoriams, pagal išrašytą sąskaitą), kainas nustato organizatorius.

Visų varžybų kalendorių galite rasti: https://www.triathlon.org/events

Papildoma informacija:  [email protected].

  • 2019-02-22