+370 678 59 069

TRENERIO KARJERA

KVIETIMO INFORMACIJA IR ANKETA: https://bit.ly/2PVoKO2

Lietuvos triatlono federacija (LTF) kviečia entuziastingus triatlono, plaukimo, dviračių sporto, bėgimo ir kitų sporto šakų trenerius, instruktorius, sportininkus bei šių sporto šakų trenerio specialybės studentus tapti triatlonininkų mėgėjų, vaikų, jaunučių, jaunių, jaunimo triatlono treneriais. Tam federacija yra numačiusi specializuotus mokymus, finansavimą ir kitą būtinąją paramą. 

LTF prezidento Sauliaus Batavičiaus teigimu, Lietuvoje sparčiai augant triatlono bendruomenei, kuri jungia ir sportininkus profesionalus, ir sporto entuziastus mėgėjus, iškyla poreikis turėti daugiau šios sporto šakos trenerių specialistų. 

„Triatlonas sparčiai populiarėja visoje Lietuvoje. Pastebime, kaip varžybas dalyviai atvyksta iš įvairių miestų ir miestelių, tad matome poreikį trenerius turėti ne tik Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, bet ir kituose šalies miestuose ir miesteliuose. Nuoseklus trenerių darbas padės užtikrinti tiek sportininkų mėgėjų, tiek ir sportinių aukštumų siekiančių triatlonininkų tikslingą treniravimąsi, apsaugos nuo traumų ir sveikatos sutrikimų bei padės ugdyti jaunuosius talentus“, – sako S. Batavičius.  

LTF teigia didelį dėmesį skirsianti šalies vaikų ir jaunimo įtraukimui į triatlono sportą, nes šiuo metu daug sportininkų praktikuoja vieną iš triatlono sudedamųjų dalių, tačiau jas apjungti ryžtasi ne visi.  

„Būdamas viena sparčiausiai populiarėjančių sporto šakų Lietuvoje, triatlonas turi potencialo pritraukti vaikus ir jaunuolius, kurie galbūt šiuo metu sportuoja vieną iš triatloną jungiančių sporto šakų – plaukimą, dviračių sportą ar bėgimą. Su tikslinga trenerių pagalba apjungus šias sporto šakas, Lietuva gali jau 2024 m. Paryčiaus olimpinėse žaidynėse turėti savo triatlono atstovus, tad tai didelis iššūkis, o tuo pačiu ir galimybės mūsų treneriams ir pačiai federacijai,“ – dėsto LTF prezidentas S. Batavičius. 

Šiems tikslams pasiekti Lietuvos triatlono federacija imasi organizuoti nemokamus įvadinius kursus ir konsultacijas, kaip pradėti ir vykdyti trenerio ar trenerio asistento rolę. Išklausiusiems kursus LTF žada pilną ar dalinį dalyvavimo ITU pirmo ir antro lygio trenerių sertifikavimo bei kituose kursuose finansavimą, taip pat visą LTF ir ITU edukacinę trenerių medžiagą, galimybę įsitraukti į Lietuvos triatlono bendruomenę ir taip gauti praktines žinias iš kitų klubų trenerių, taip pat galimybes varžytis LTF bei kitų organizatorių varžybose, pilną ar dalinį dalyvavimo vasaros stovyklose Lietuvoje ir užsienyje finansavimą. 

Mainais iš naujųjų trenerių tikimasi, kad visoje šalyje ims burtis treniruojamų vaikų ir/ar jaunučių ir/ar jaunių ir/ar jaunimo triatlono grupės, būreliai, komandos ar klubai, treneriai sieks prisijungti prie vietinio sporto centro, kitos savivaldybės institucijos, privataus sporto klubo, veikiančio triatlono klubo arba vystys nepriklausomą triatlono grupės, būrelio, komandos, klubo veiklą ir savo su auklėtiniais dalyvaus Lietuvoje ir užsienyje vykstančiose varžybose, taip pat sieks toliau tobulėti, įgyjant reikiamas kvalifikacijas ir licencijas.

KVIETIMO INFORMACIJA IR ANKETA: https://bit.ly/2PVoKO2