+370 678 59 069

LTF Prezidento išvyka

Š.m. balandžio 28 d. Lietuvos triatlono Federacijos Prezidentas Saulius Batavičius, Viceprezidentas Mantas Marcinkevičius ir Generalinis-sekretorius Dainius Šimkaitis išvyko oficialaus vizito į Aukštaitiją. Dienos metu buvo aplankyti Panevėžio ir Kupiškio miestai.

Rytą Prezidento komanda pradėjo susitikimu su Panevėžio miesto meru Ryčių Račkausku ir Savivaldybės sporto skyriaus vadovu Justinu Jasiukaičiu. Vizito metu buvo aptarta galimybė Panevėžio miestui, kartu su LTF teikti paraišką organizuoti 2022 m. Europos mišrių estafečių klubų čempionatą. Mero komandai pristatyti B. Abramaičio triatlono taurės rezultatai, pastebėta, kad varžybos tapo rekordinėmis dalyvių skaičiumi bei buvo gerai organizuotos vietinio TSK “Darnos” klubo. Aptartos tolimesnės perspektyvos Panevėžio mieste organizuoti triatlono varžybas ir tęsti susiformavusias tradicijas.

 

Toliau sekė trumpas susitikimas su R. Sargūno sporto gimnazijos direktore Jūrate Pauliukiene, direktorės pavaduotoja sportiniam ugdymui Egle Zablockyte, susitikimui prisijungė ir treneris Vidmantas Urbonas. Buvo aptarta gimnazijos veikla, priėmimo tvarka, aktyviai diskutuota dėl priemonių siekiant pritraukti perspektyvų jaunimą į gimnaziją. Sutarta, kad LTF Sporto plėtros komitetui bus suformuota užduotis paruošti viešinimo planą, galintį prisidėti prie kvietimo teikti paraiškas stojimui į gimnaziją.

Dieną užbaigė kelionė į Kupiškį, kur LTF komandą pasitiko savivadybės meras Dainius Bardauskas, Vicemeras Augenijus Cesevičius, Savivaldybės administracijos direktorius Kęstutis Jakštas ir kiti savivaldybės atstovai. Aptartas bendradarbiavimas organizuojant birželio 5 d. numatytą Lietuvos sprinto triatlono čempionatą | Baltic Cup etapą. Apsvarstytos galimos trasos, reikiama varžybų infrastruktūra. Išreikštas abipusis noras susiformavusių tradicijų tęstinumui.