+370 678 59 069

Lietuva Europos jaunių čempionate

Pasibaigęs 🇪🇺 Europos jaunių triatlono čempionatas Lietuvai atnešė džiugių emocijų.
Ugnė Paurytė užėmė 23-ią vt. A-Finale ir konkurencingai kovojo su pajėgiausiomis Europos atletėmis.
Kristupas Rimkus pateko į vaikinų B-Finalą, kur užėmė 24-ą vt. (54-a vt. galutinėje įskaitoje).
Kamile Murnevaite, Jomilė Pribušauskaitė, Zigmas Reisas ir Oskaras Grigonis debiutavo tarptautinėse 🇪🇺 varžybose. Jomilė ir Zigmas buvo ypač arti patekimo į B finalus ✌️
Sekmadienį 🇱🇹 mišrios estefetės komanda užėmė 21-ą vietą.
Geriausiai Čempionate sekėsi Italijos komandai, kuri iškovojo 1-ą aukso ir 2 sidabro medalius.
Verta paminėti, kad varžybose sėkmingai teisėjavo ir patirtį rinko 1-as Lietuvos teisėjas – Žilvinas Reisas.
Toliau, 4 sportininkai ir treneris Lukas Kontrimavicius iki spalio 9 d. lieka Alanijoje, kur vyksta Europos triatlono federacijos organizuojama jaunųjų sportininkų ir trenerių mokomoji stovykla 👊