Warning: Undefined array key "icon" in /home/triatlonas/domains/triatlonas.lt/public_html/wp-content/plugins/elementor/includes/widgets/icon-box.php on line 695

+370 678 59 069

+370 634 22 142

Lietuvos triatlono čempionatas

💥 Trakuose paaiškėjo Lietuvos triatlono stipriausieji

Tradiciškai Trakuose vyko 🇱🇹 triatlono standartinio nuotolio čempionatas, jaunių ir jaunučių čempionatai, vaikų pirmenybės.

Standartiniame nuotolyje (1.5/40/10) vyrų čempionas iki bėgimo rungties 8km dar nebuvo aiškus. Lukas Prokopavičius iki paskutiniųjų kilometrų pirmavo, bet labai solidų (34:04) bėgimo 🏃‍♂️ laiką parodęs Jaunius Strazdas triumfavo 🥇 . Čempionas distanciją įveikė per 1:59:30. L. Prokopavičius trasą įveikė per 2:00:10. Ant trečio podiumo laiptelio lipo panevėžietis Titas Pumputis (2:01:37).

🥇Jaunius Strazdas

🥈Lukas Prokopavičius

🥉Titas Pumputis

Moterų įskaitoje ir toliau dominuoja Inga Paplauskė, kuri finišo liniją kirto 29-a, tad konkurencingai kovojo ir su vyrais (2:18:26). Antrąją vietą užėmė Inga Aukselytė (2:21:59), sėkmingai 🚴‍♂️ rungtyje dirbusi su trečios vietos nugalėtoja Une Narkūnaite (2:22:56).

🥇Inga Paplauskė

🥈Inga Aukselytė

🥉Unė Narkūnaitė

Jaunimo standartinės distancijos įskaitoje stipriausias buvo namų sienas ginanti, Trakų triatlono būrelio atstovas Marijus Ūsas. Merginų įskaitoje nugalėjo panevėžietė Gabrielė Garbauskaitė

🥇Marijus Ūsas

🥇Gabrielė Garbauskaitė

Lietuvos amžiaus grupių (AG) čempionate, gausioje V1M įskaitoje, pirmas finišavo Ignalinos atstovas Eugenijus Rakitinas (2:10:04), beveik minute aplenkęs Tomą Bulotą (2:10:57), kiek daugiau nuo antros vietos atsiliko Kauno triatlono klubo sportininkas Laurynas Bertašavičius (2:14:09)

🥇Eugenijus Rakitinas

🥈Tomas Bulotas

🥉Laurynas Bertašavičius

V1W moterų grupėje be konkurencijos laimėjo TRItono atstovė Kotryna Vasiliauskė

V2M grupėje BTT Cloud atstovaujantis Aleksandras Zamorskis, antrasis Lietuvoje liko Audrius Virbickas, o trečiają vietą iškovojo Darius Biržietis

🥇Aleksandras Zamorskis

🥈Audrius Virbickas

🥉Darius Biržietis

V3M čempionate nugalėjo Algirdas Striūka, užėmęs garbingą 90 iš 145 dalyvių. Antroje vietoje liko Akmenės Vytautas Ruškys.

Vyriausioje V4M įskaitoje toliau pavyzdį jaunimui rodo Juozas Kieras, užtikrintai pasiekiantis kiekvieną finišą.

Popietų starto triatlono sprinto distancijos dalyviai, kur pagrindinis dėmesys telkėsi į 🇱🇹 jaunių čempionatą. Visą sezoną, labai neprognozuojamoje įskaitoje vis matomas lyderių pasikeitimas. Visgi, Trakuose stipriausias buvo VMSC Ruonių Oskaras Grigonis (1:04:46), kuris bėgimo trasos antrame rate palaužė Panevėžio “TRI-FUN” Kristupą Rimkų (1:05:06), trečioje vietoje liko Panevėžio triatlono klubo Pijus Dapkus (1:05:40).

🥇Oskaras Grigonis

🥈Kristupas Rimkus

🥉Pijus Dapkus

Jaunių merginų įskaitoje didesnio pasipriešinimo nesulaukė Ugnė Paurytė (1:07:58). Antrą vietą užėmė Jomilė Pribušauskaitė, trečią Kamilė Murnevaitė.

🥇Ugnė Paurytė

🥈Jomilė Pribušauskaitė

🥉Kamilė Murnevaitė

Renginį uždarė super-sprintas (jaunučių čempionatas, vaikų pirmenybės).

Absoliučiai geriausią distancijos laiką ir pirmą vietą jaunučių čempionate iškovojo vilnietis Zigmas Reisas (32:23). Už kelių minučių finišavo ir Matas Šurna (35:55) ir Nojus Balkevičius (36:30).

Jaunučių merginų grupėje konkurentėms vilčių nepaliko Ūla Sijavičiūtė (38:36). Antroji finišo liniją kirto Milda Ažusienytė (41:06), trečioji – Emilija Nedzeveckaitė (43:47).

Vaikų grupėse nugalėjo: Justinas Babkin (CM grupė), Emilija Vasiljevaitė (CW grupė), Paulius Balčiūnas (BM) ir Emetas Cvilikas (AM).