+370 678 59 069

Europos triatlono konferencija

Pirmą pavasario savaitgalį LTF Viceprezidentas Mantas Marcinkevicius ir Generalinis sekretorius Dainius Šimkaitis vyko į metinę Europos triatlono federacijos narių konferenciją, Slovakijoje.

Lietuvos delegatai pristatė bendrą Lietuvos triatlono situaciją: rinką, pokyčius, galimybes ir Federacijos plėtros planus, pasidžiaugėme Ernestas Česonis penktadienio pasiekimu. Šeštadienio programos metu nariai išklausė Europos triatlono valdybos pranešimus, komitetų ataskaitas, kitų pranešėjų pristatymus, o po pietų dalyvavo strateginėse dirbtuvėse, kurių metu buvo plėtojama Europos jaunių, jaunimo ir amžiaus grupių renginių vizija ir unikalumas. Neformalios diskusijos metu, kartu su mentoriais iš Prancūzijos triatlono federacijos, aptarti tolimesni LTF struktūros efektyvinimo ir finansinio tvarumo žingsniai. Preliminariai sutarta Liepos 16 d. Panevėžyje priimti prancūzų federacijos Viceprezidentę, Šveicarijos triatlono federacijos Prezidentą, bendram veiklos vertinimui ir kelių dienų strateginei sesijai. Su Baltijos kolegomis sutarėme dėl vieningos pozicijos Rusijos ir Baltarusijos sportininkų ‘neutralumo’ atžvilgiu.

2023 m. Lietuvoje turėsime bent du Europos triatlono renginius:

– Liepos 16 d., Europos jaunimo taurės etapą, Panevėžyje;

– Rugpjūčio 14 – 20 d. Europos jaunių plėtros stovyklą, Druskininkuose.

Į 2023 m. talentų programą pateko 2 Lietuvos sportininkai: Lukas Prokopavičius ir Ugnė Paurytė

Vakarinės programos/apdovanojimų metu nudžiugino kaimynų pasiekimai:

– EST laimėjo metų jaunimo reitingą (plėtros valstybių kategorijoje)

– LAT triumfavo metų kylančios federacijos kategorijoje

Gerai pažįstamų Baltijos bičiulių pripažinimas teikia motyvacijos ir mums, kad einame gera linkme. Į Lietuvą prie darbastalių grįžtame pasisėmę naujos motyvacijos, idėjų ir su nekantrumu laukiam 2023 m. Tarptautinių ir Lietuvos čempionatų.

📸 Europe Triathlon