+370 678 59 069

ETU TRENIRUOČIŲ STOVYKLA PANEVĖŽYJE 2014

2014 m. liepos 14 d. Panevėžyje, Smiltynės sodyboje, prasidėjo pirmoji Lietuvoje tarptautinė triatlono sportininkų ir trenerių treniruočių stovykla. Sodyboje apsigyveno 28 sportininkai ir treneriai iš Lietuvos,Latvijos,Estijos, Maltos, Armėnijos ir Turkijos. Čia treniravosi ir pajėgiausi Lietuvos triatlonininkai – Tautvydas Kopūstas, Titas Pumputis ir Lietuvos rinktinės vyr. treneris Vidmantas Urbonas. Stovyklai vadovavo akredituotas Europos Triatlono Sąjungos (ETU)treneris iš Slovėnijos – Grega Zore. Liepos 14 d. (pirmadienis) buvo skirtas stovyklos dalyvių priėmimui, susipažinimui, taisyklių aptarimui ir poilsiui po kelionių į Panevėžį. Antradienį nuo pat ankstaus ryto (7 val.) sportininkai turėjo plaukimo treniruotę baseine. Visą savaitę sportininkai ir treneriai kiekvieną dieną turėjo po tris treniruotes. Stovyklos dalyviai buvo užimti nuo 7 val ryto iki 10 val vakaro. Žinoma, į tą laiką įtrauktas maitinimas ir poilsis. Plaukimo treniruotės buvo vykdomos “Impuls” baseine ir Panevėžio mariose, bėgimas – Panevėžio sporto rūmų stadione, važiavimo dviračiu treniruotės – Panevėžio apylinkėse. Sportininkai ir treneriai dalinosi patirtimis, susipažino su įvairiomis treniruočių metodikomis, sporto inventoriaus priežiūros taisyklėmis. Liepos 21 d. vyko stovyklos uždarymas, kitą rytą sportininkai išvyko namo.

Kitais metais liepos 13-22 dienomis, Panevėžyje vyks tarptautinė triatlono sportininkų ir trenerių stovykla, kurioje dalyvaus 50 sportininkų ir 8 treneriai iš Europos šalių.

Stovyklos naujienas ir foto galeriją rasite oficialiame​ triatlono stovyklos puslapyje: http://trainingcamplithuania.weebly.com/

BENDRA