+370 678 59 069

Dėl dalyvavo tarptautiniuose startuose

Dėl dalyvavo tarptautiniuose startuose

Tarptautinė triatlono sąjunga  (ITU) ir Europos triatlono sąjunga (ETU), kiekvienais metais vykdo pasaulio ir Europos čempionatus: sprinto, standarto ir ilgų nuotolių distancijų. Kartu su jaunimo (Junior) ir elito (Elite) startais vykdomi čempionatai amžiaus grupių (toliau AG) sportininkams: 16 – 19 m. (sprintui), 18 – 19 m. (standartinei distancijai), 20 – 24 m. ir toliau kas 5 metus (pvz. 30 – 34 m.). Šių amžiaus grupių nugalėtojai ir prizininkai skelbiami pasaulio ir Europos AG nugalėtojais ir prizininkais, apdovanojami pasaulio ir Europos čempionatų nugalėtojų ir prizininkų medaliais.

Norint dalyvauti varžybose reikia atlikti šiuos veiksmus:

– įsigyti Lietuvos triatlono federacijos sportininko licenciją ( https://www.triatlonas.lt/dokumentai/ltf-licenciju-isigijimo-tvarka/ )

– likus iki starto ne mažiau kaip 60 dienų, atsiųsti Lietuvos triatlono federacijai prašymą dėl dalyvavimo konkrečiose varžybose, nurodant savo gimimo datą ir norimą startuoti grupę.

–  įsigyti Lietuvos nacionalinės triatlono rinktinės  varžybų aprangą su sportininko (-ės) pavarde, (galima po įtraukimo į startuojamčių sąrašą  “START LIST”) – kaina 200 eur.

– sumokėti LTF organizatorių starto mokestį (kurį LTF pervęs organizatoriams), kainas nustato organizatorius.

Lietuvos triatlono federacija gali pasiūlyti šias paslaugas:

organizuoti sportininkų grupės nuvykimą į varžybas ir komandos vadovo funkcijas (starto mokesčio sumokėjimas, kelionės bilietų įsigijimas, apgyvendinimas, pasiruošimas startui  ir k.t.)

2019 m. siūlomi šie startai:

04 27-05.04 Pasaulio Multisport čempionatas (akvatlonas, kroso triatlonas, duatlonas, ilgo nuotolio triatlonas) Pontevedra (Ispanija).

05 31-06.02 Europos triatlono čempionatas Weet (Olandija). AG sprinto distancija. Negalima važiuoti individualaus starto dviračiu.

06 28-07.07 Europos Multisport čempionatas (akvatlonas, kroso triatlonas, duatlonas, ilgo nuotolio triatlonas) Tergu (Rumunija)

07 26-28 Europos triatlono sprinto čempionatas Kazanė (Rusija). AG standartinė distancija.

08 12-14 Europos ilgo nuotolio čempionatas Almere (Olandija).

Visų varžybų kalendorių galite rasti: https://www.triathlon.org/events 

Papildoma informacija:  info@triatlonas.lt.